Wycieczka w stylu retro

Dodano: 17.7.2017

Wycieczka w stylu retro

Niedziela 3 września o godzinie 11.00 - zbiórka w Kuźnicach (przy Jurcie). Wycieczka w Stylu Retro jest z założenia Wycieczką bez Programu, zdarzyć się może wszystko. Zapraszamy - szczególnie w strojach z epoki. Udział w wycieczce jest bezpłatny.

Tradycją zakopiańskich Spotkań z Filmem Górskim są Wycieczki w Stylu Retro, prowadzone przez góralskich przewodników, z udziałem kapeli góralskiej i aktorów z Teatru Witkacego w Zakopanem. W drugiej połowie XIX wieku inicjatorem i organizatorem tak zwanych „Wycieczek bez Programu” był dr Tytus Chałubiński, współcześnie – zakopiańczycy i turyści, wspólnie z publicznością Spotkań z Filmem Górskim, ubrani w stroje z epoki wyruszą „w hole”, by przywołać ducha dawnych czasów. 

Wycieczka w Stylu Retro rozpocznie się w niedzielę 3 września z Kuźnic, skąd wyjdzie barwny korowód na Nosal. A co dalej? Jako że Wycieczka w Stylu Retro jest z założenia Wycieczką bez Programu, zdarzyć się może wszystko! Na koniec wycieczki zapraszamy wszystkich na góralską watrę na Górnej Równi Krupowej w rejonie miasteczka festiwalowego.

Zapraszamy – szczególnie w strojach z epoki. Udział w wycieczce jest bezpłatny.


Pliki do pobrania

Dołącz do nas