Warsztaty fotograficzne

Dodano: 03.8.2016

Warsztaty fotograficzne SPOTKANIE

Warsztaty poświęcone będą portretowi – najstarszemu i najbardziej magicznemu typowi fotografii, który zawsze rodzi się w Spotkaniu dwóch ciekawych siebie osobowości. Uczestnicy poznając techniki wykorzystywane w fotografii portretowej dowiedzą się, jak wykonać zdjęcia najwyższej jakości, zgłębiając zaś jej psychologiczne aspekty zrozumieją, jak ważna dla inspirującej wymiany uczuć i myśli jest komunikacja pomiędzy fotografowanym i fotografującym. Wreszcie sami sięgając po aparat otworzą się na magiczną przestrzeń metafizycznego dialogu – jedyną, w której może wydarzyć się portret. Zapraszamy do wspólnego odnajdywania tajemniczości uśpionej w fotografii podczas Spotkań z Filmem Górskim. Spotkajmy się… na zdjęciu.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE Z FILMEM GÓRSKIM

Temat warsztatów: PORTRET.

DATA: 30.08 – 4.09, MIEJSCE: Zakopane, Kawiarnia STRH ul. Krupówki 4a,

Spotkania z Filmem Górskim.

Koszt warsztatów: 220 zł (brutto).
Kontakt i zapisy: Brajan Osiecki, brajan.osiecki@wstronezdjec.pl, Tel. 511 406 763

Nr konta Stowarzyszenia Spotkania z Filmem Górskim

Credit Agricole 12 1940 1076 3087 6417 0000 0000 (z dopiskiem: warsztaty fotograficzne).


Rozpoczęcie warsztatów: wtorek (30.08) godz. 16:00, ul. Krupówki 4a, Zakopane. Dla uczestników warsztatów wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu bezpłatny. Po warsztatach odbędzie się wystawa fotograficzna w Galerii STRH przy Krupówkach 4a w okresie wrzesień- październik 2016.

Każdego dnia zajęcia będą rozpoczynać się od 10.00


Podczas trwania warsztatów wspólnie z grupą ustalimy oczekiwania i cele projektu. W zależności od różnorodności zdań i podejście artystycznego do fotografowanej sceny a również celu podzielimy się na grupy. Każda grupa spędzi z prowadzącym cały dzień zdjęciowy w celu uzyskania dokładnego efektu. Kolejne dni, będą poświęcone na konsultację pracę samodzielną oraz retusz. Każdego dnia, uczestnicy mają możliwość konsultacji, przedstawienia prac, wspólnego omówienia zdjęcia, retuszu, czy też wykorzystania odpowiedniej techniki do wykonania zamierzonego efektu. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem festiwalu w celu wybrania ciekawych dla siebie eventów, które będą wykorzystane do realizacji fotografii. W przypadku mniejszej ilości grup, lub braku potrzeby rozbijania, całość warsztatów spędzamy wraz z prowadzącym. Dla zainteresowanych również, będzie możliwość pogłębienia wiedzy w zakresie realizacji video.


Prowadzący: Brajan Osiecki. Fotografik, grafik, muzyk, sportowiec, osoba motywująca innych, perfekcjonista. Wyróżniony absolwent Sopockiej Szkoły Fotografii WFH oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Pomysłodawca i twórca projektu „W Stronę Zdjęć”, w ramach którego wykonuje fotografie portretowe, ślubne, rodzinne, okolicznościowe, reportażowe, biznesowe, fashion, podróżnicze, motoryzacyjne. Prowadzi szkolenia z zakresu fotografii i grafiki komputerowej. Tworzy spoty reklamowe oraz klipy krótkometrażowe. Zajmuje się grafiką reklamową i tworzeniem stron www. Angażuje się w wiele projektów charytatywnych, zawsze i wszędzie podkreśla, że nigdy nie pracuje, tylko codziennie spełnia marzenia tworząc zdjęcia z miłości do pasji.
Więcej na stronie: www.wstronezdjec.pl.

Pliki do pobrania

Dołącz do nas